بار نیتروژنی

قبل از این که بخواهیم راجع به محصولات و خدمات مان صحبت کنیم، ابتدا میخواهیم کمی راجع به این که اصلا هدف و راستای مان چه هست سخن بگوییم.

  • قابل ذکر است که کار ما خدمات مربوط به مهمانی، تولد و عروسی های شماست که از جمله مهم ترین آن بارمنی و بارتندری است،
  • در قسمت دیگر از سایت، فروشگاهی از تمامی ابزار های بار در خدمت شما خواهد بود.
  • همچنین اگر به دنبال آموزش در زمینه بارمنی و بارتندری، دوره های فلیر و میکسولوژی و یا آموزش باریستا و متصدی بار می باشید با ما تماس بگیرید.
  • دوره های متصدی بار ما که در تهران برگزار میشود ترکیبی از بار گرم و سرد بوده و در پایان دوره شما مدرک فنی و حرفه ای معتبر دریافت خواهید کرد که نه تنها داخل ایران بلکه در کشور های اروپایی نیز اعتبار دارد.
  • در ادامه ما آموزش دیجی و ریمیکس مراسم خواهیم داشت که توسط افراد به نام وخبره که در ایت زمینه پر آوازه هستند اراءه خواهد شد
  • اگر به دنبال آموزش و راه اندازی بستنی و پفک نیتروژنی در بارکافه خود هستید باید گفت بهترین جا را پیدا کرده اید، در ادامه بیشتر به آن می پردازیم
  •  آماده همکاری با تشریفات، کترینگ ها، همایش و نمایشگاه ها، باغ داران و کافه ها، رستوران ها و سایر همراهان بارنیترو هستیم،

_ جهت همکاری  و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


بارتندری و بارمنی

ابتدا باید گفت که بارتندر به شخصی اطلاق می شود که با ترکیب انواع نوشیدنی سرد طعع های جدید را به جود بیاورد، یک بار من حرفه ای باید حواسش به همه چیز باشد از جمله نحوه ریختن و سرو کردن نوشیدنی ها و همچنین فاصله زمانی سرو کردن، وظیفه ی یک بارتندر در یک مهمونی فقط سرو کردن نوشیدنی های رنگی نیست بلکه او باید بر روی مهمان ها نظارت ویژه ای داشته باشد، ما این کار را به صورت حرفه ای در مراسم های شما انجام می دهیم.

بار نیتروژنی_ اگر می خواهید راجع به بارمنی و بارتندری بیشتر بدانید روی لینک صورتی رنگ کلیک کنید.


دیجی و پلیر

دیجی هایی که ما برای مراسم های شما پیشنهاد میکنیم جزو بهترین ها در سطح تهران به شمار می آیند و در زمینه ی فعالیت خود بسیار حرفه ای بوده و مراسم شما را به بهترین نحو برگذار می کنند، از جمله دیجی های شاخص این حرفه می توان به دیجی فرد,دیجی حمید و دیجی امیرعلی کمتر کسی است که آنها را نشناسد.

اگر میخواهید مراسمی ایده آل را تجربه کنید مراسم تان را به هر کسی نسپارید، دیجی هر مراسم جزو مهم ترین بخش های یک مراسم به شمار می آید، برای ثبت تاریخ هرچه سریع تر از صفحه تماس با ما اقدام کنید، همچنین اگر به دنبال آموزش در زمینه ی دیجی و ریمیکس هستید با ما همراه باشید.

بار نیتروژنی

_ اگر می خواهید راجع به دیجی و پلیر و نحوه کار بیشتر بدانید روی لینک صورتی رنگ کلیک کنید.

_ برای مشاهده فیلم در زمینه آموزش دیجی و ریمیکس روی لینک صورتی کلیک کنید.


بستنی نیتروژنی

بعضی ها شاید اصلا ندانند که بستنی نیتروژنی چیست و یا شاید فقط به گوش شان خورده باشد، بستنی نیتروژنی یک نحوه ی خاص و جدید درست کردن بستنی به شمار می آید که امروزه در سطح جهان در حال فراگیری است، ترکییب اصلی آن شیر و میوه دلخواه شماست، که پس از ترکیب آن با مواد دیگر ، در پایان مایعی به نام نیتروژن مایع به مواد مان اضافه می کنیم  که باعث انجماد مواد مان می شود، در هنگام اضافه کردن این ماده بخار سفید غلیظی ایجاد می شود که بسیار جذاب بوده و هر فردی را به سمت خود جذب میکند. این مایع بسیار سرمازا بوده و دمای آن 196- درجه تخمین زده شده است،

بار نیتروژنی

_ اگر می خواهید راجع به بستنی نیتروژنی بیشتر بدانید روی لینک صورتی رنگ کلیک کنید.

_ برای مشاهده فیلم در زمینه آموزش بستنی نیتروژنی روی لینک صورتی کلیک کنید.


پفک نیتروژنی

محصولی جدید که شما را به وجد می آورد آیا تا حالا شده وقتی پفک یا پفه فیل می خورید از دهنتون بخار سفید بیرون بیاد؟ ما میتونیم این کارو بکنیم (: ، خیلی جالبه ،وقتی پفک با مایع نیتروژن مخلوط می شود پفک نیتروژنی به وجود میاد به این صورت که وقتی پفک خورده میشه در حین خوردن دود سفیدی ناشی از سرمای نیتروژن از دهنتون خارج میشه که خیلی حس جالبی به آدم میده، شما میتوانید بار بستنی نیتروژنی و پفک نیتروژنی توی یک پکیج برای هر مراسمی از جمله مهمونی و عروسی و … با قیمت بسیار مناسب سفارش دهید.

بار نیتروژنی_ اگر می خواهید راجع به پفک نیتروژنی بیشتر بدانید روی لینک صورتی رنگ کلیک کنید.


آموزش

در این قسمت ما سعی کردیم آنچه که می دانیم را در اختیار شما همراهان بار نیترو قرار دهیم, امیدوارم مطالب آموزش داده شده کاربردی باشد, همچنین شما می توانید از طریق صفحه ی ارتبتط باما, با ما تماس برقرار کرده و زمانی را برای فرا گرفتن آموزش در هر زمینه ای به صورت حضوری تعیین کنید.

آموزش

_ برای مشاهده مطالب آموزشی ما روی لینک صورتی کلیک نمائید. 


نوتلا بار

نوتلا بار شامل چه مواردی است، نوتلا بار شامل چندین محصول در خود می باشد از جمله کرپ نوتلا، وافل نوتلا، سیب زمینی بامبو و فرچیپس، این موارد ذکر شده از جمله مواردی هستند تحت عنوان پکیج نوتلا بار ارائه شده و شما می توانید برای مراسم و مهمونی هایتان آنرا سفارش دهید، کمتر کسی در سطح شهر پیدا می شود که نوتلا نخورده باشد این شکلات بسیار خوشمزه که طرفداران بسیاری نیز دارد ما را به این باور کشاند که آن را به محصولات مان اضافه کنیم، خلاصه اگر به دنبال یه مراسم باحالین حتما با ما در تماس باشید.

بار نیتروژنی

_ برای مشاهده ی کلیپ هایی از نمونه کار های ما در آپارات روی لینک صورتی رنگ کلیک کنید.