دیجی مهمانی

انتخاب آهنگ و نظم ریتمیک موزیک نسبت به محیط, به ویژه در مهمانی، پارتی یا حتی عروسی مهم است. توجه دقیق به ترکیبی از آهنگ های نواخته شده و نحوه آمیختگی آنها با یکدیگر مهارت مهمی است که یک دیجی مهمانی باید آنرا مدیریت کند. اگر از صفحه ما بازدید کنید, متوجه خواهید شد که چه کسی را برای این امر می توانید انتخاب کنید.

_ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


دیجی واقعی کیست

درحالی که همه ی دیجی مهمانی ها سعی بر خوب جلوه دادن خود دارند، اما باید در عمل دید، که چه کسی کار بلد تر است، ساده ترین روش تشخیص هر فردی در حوزه کاری خودش سوابق اوست، عموما افرادی که برای کار خود ارزش قائل هستند مانند بچه ی خود با آن رفتار کرده و از آن بسیار مراقبت و نگه داری می کنند، راحت تر بگویم دیجی واقعی هر دی جی است که به خود و مهارت های خود صادق باشد. شما میتوانید نمونه کار ها و تیزر های dj.fred را در کلیپ های زیر مشاهده نمائید.

آیا دیجی نوازنده است؟

دیجی ها عموما نوازنده نیستند، اما برخی از موسیقی دان ها DJ هستند. دیجی مهمانی لازم نیست یک موسیقی دان باشد بلکه بهتر است یک دیجی خوب باشد. اما دیجی هائی که به موسیقی خود پیوند می خورند به موسیقی علاقه مند می شوند و تمایل دارند که موسیقی موجود را به شکلی که هنر مستقل ایجاد کند، کنار هم قرار دهند.

تحولات حرفه دیجی

با گذشت زمان، نقش دیجی در جنبه های بسیاری از عملکرد موسیقی تکامل یافته است. دیجی مهمانی های مدرن اغلب درگیر ریمیکس، تولید و پخش زنده موسیقی و اجزای آن هستند. بنابراین این اصطلاح می تواند معانی متنوعی داشته باشد.

دیجی مهمانی

از کجا می توانم آموزش دیجیینگ بیشتری کسب کنم؟

اگر تازه وارد DJing شده اید یا در مورد آن فکر می کنید، می توانید در قسمت دیگر از سایت ویدئو های آموزشی مارا مشاهده نمائید, یک راهنمای کمکی است, این پست به تعداد زیادی دیجی مبتدی کمک کرده تا شروع کار خود را انجام دهند و درک کنند که DJing چیست.

_ برای مشاهده فیلم آموزش دی جی و ریمیکس روی لینک صورتی کلیک کنید.

اگر به دنبال دوره های آنلاین هستید، گزینه های بسیار خوبی در دسترس است. من در حال حاضر دوره های DJ آنلاین  را توصیه می کنم که توسط dj.fred  در زمان های مشخصی انجام می شود، زیرا به جای یک دوره به چندین دوره دسترسی پیدا می کنید. شما همه چیز را از اصول دیجی، تا تکنیک های پیشرفته مانند ریمیکس و … ، تا دستورالعمل های خاص در مورد استفاده از ابزار ها و دستگاه های مختلف این حوزه یاد خواهید گرفت.


 

برچسب گذاری توسط ,

2 دیدگاه در “دیجی مهمانی

  1. Great blog post. Really looking forward to read more. Keep writing. Millisent Talbot Bruis

  2. […] live baccarat online u s a […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp