چگونه دیجی شویم آموزش صفر تا صد

در این مقاله سعی می کنیم به شما آموزش دهیم که چگونه دیجی شویم و از فعالیت در زمینه دیجی که در حال گذر از یك روند رو به رشد تعلیم و تربیت است و امروزه توسط افراد زیادی در سطح کشور آموزش داده می شود. صحبت کنیم, هدف اصلی این مقاله این است که فرایند آموزش دیجی و ریمیکس با توجه به افزایش ارزش این حرفه به عنوان یک فعالیت حرفه ای را ارزیابی و به سمع و نظر شما عزیزان برساند.

برای ثبت نام کلیک نمایید.

چگونه دیجی شویم

آموزش دیجی و ریمیکس در حال حاضر یک کار رویایی برای تعداد فزاینده ای از جوانان است و این موضوع از طرفی باعث پیشرفته شدن و سیستماتیک سازی دانش در زمینه تولید موسیقی الکترونیکی و همچنین افزایش ظرافت و پیچیدگی تجهیزات تکنولوژیکی که توسط دیجی ها در عمل استفاده می شود ناشی می شود.

اگر به دنبال آموزش و چگونه دیجی شویم هستید و حرفه ای شوید، حتما به ادامه مطلب توجه بفرمایید.

اگر دنبال دیجی مهمانی حرفه ای می گردید روی لینک کلیک نمائید.

دیجی خوب کیست

باید در نظر داشته باشیم که دیجی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و دلایل مختلفی برای داشتن آنها در مراسم ها وجود دارد، به یاد داشته باشید یک دیجی فقط کسی است که موسیقی از پیش ضبط شده را برای مخاطب پخش می کند، این می تواند هر تعداد زیر مجموعه از عبارت دیجی را پوشش دهد دیجی تولد, دیجی پارتی های مختلف, دیجی عروسی و حتی فردی که وظیفه پخش آهنگ در مهمانی خانه شما را انجام می دهد …

به عبارتی هرکسی که کار پخش موزیک را به او سپرده اید به نوعی دیجی می باشد. با این حال به طور مداوم من می بینم افرادی را که دیجی های دیگر را با معیارهای نامناسب داوری می کنند … مانند (مقایسه یک دیجی تکنو، یا یک دیجی عروسی) خنده دار نیست؟

اگر دنبال این هستید که چگونه دیجی شویم و بدنبال افراد خبره و با تجربه در زمینه ی آموزش دیجی و ریمیکس می گردید، ما اینجا هستیم تا این افراد را به شما معرفی کنیم, پیشنهاد ما به شما dj.fred است، شما می توانید به صورت حضوری و یا حتی مجازی هم توسط این دیجی محبوب آموزش ببینید در ادامه می توانید کلیپ هایی از نحوه کار و آموزش توسط دیجی فرد مشاهده کنید.

در ادامه می توانید آموزش دیجی توسط دیجی فرد را مشاهده نمایید.

_ قسمت اول: کلیپ آموزش کار با rmx 1000 pioneer 

_ قسمت دوم: کلیپ آموزشrmx pioneer فارسی قسمت دوم

_ کلیپ آموزش نحوه ی کار با دستگاه dmx 512

_ کلیپ آموزش نحوه ی کار با نرم افزار ویرچوال دیجی (قسمت اول)

_ کلیپ آموزش نحوه ی کار با نرم افزار ویرچوال دیجی (قسمت دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *