انتخاب آهنگ و نظم ریتمیک موزیک نسبت به محیط، به ویژه در مهمانی، پارتی یا حتی عروسی مهم است. توجه دقیق به ترکیبی از آهنگ های نواخته شده و نحوه آمیختگی آنها با یکدیگر مهارت مهمی است که یک دیجی مهمانی باید آنرا مدیریت کند. 

این صفحه را تا پایان دنبال کنید، حتما می توانید بهترین تصمیم را برای اتنخاب دیجی مهمانی خود بگیرید.

دیجی واقعی مهمانی کیست

درحالی که همه ی دیجی های مهمانی سعی بر خوب جلوه دادن خود دارند، اما باید در عمل دید، که چه کسی کار بلد تر است، ساده ترین روش تشخیص هر فردی در حوزه کاری خودش سوابق اوست. عموما افرادی که برای کار خود ارزش قائل هستند مانند بچه ی خود با آن رفتار کرده و از آن بسیار مراقبت و نگه داری می کنند، راحت تر بگویم دیجی واقعی هر دی جی است که با خود و مهارت های خود صادق باشد.

دیجی مهمانی

تحولات حرفه دیجی

با گذشت زمان، نقش دیجی در جنبه های بسیاری از عملکرد موسیقی تکامل یافته است. دیجی مهمانی های مدرن اغلب درگیر ریمیکس، تولید و پخش زنده موسیقی و اجزای آن هستند. بنابراین این اصطلاح می تواند معانی متنوعی داشته باشد.

از کجا می توانم آموزش دیجیینگ بیشتری کسب کنم؟

اگر تازه وارد دیجیینگ شده اید یا در مورد آن فکر می کنید، می توانید در قسمت دیگر از سایت ویدئو های آموزشی مارا مشاهده نمائید. یک راهنمای کمکی است، این پست به تعداد زیادی دیجی مبتدی کمک کرده تا شروع کار خود را انجام دهند و درک کنند که دیجیینگ چیست.

برای مشاهده فیلم آموزش دی جی و ریمیکس روی لینک کلیک کنید.

اگر به دنبال دوره های آنلاین هستید، گزینه های بسیار خوبی در دسترس است. من در حال حاضر دوره های DJ آنلاین  را توصیه می کنم که توسط dj.fred  در زمان های مشخصی انجام می شود، زیرا به جای یک دوره به چندین دوره دسترسی پیدا می کنید. شما همه چیز را از اصول دیجی، تا تکنیک های پیشرفته مانند ریمیکس و … ، تا دستورالعمل های خاص در مورد استفاده از ابزار ها و دستگاه های مختلف این حوزه یاد خواهید گرفت.

برای مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *