دوره لته آرت از مبتدی تا حرفه ای

این دوره برای کسانی که می خواهند اصول اولیه هنر لاته را به صورت عملی بیاموزند، قوانین اساسی را بدانند و یاد بگیرند که چگونه الگوهایی مانند قلب، برگ و لاله بسازند و همچنین با تمرین بتوانند الگوهای پیچیده تری را نیز بسازند می باشد.

در پایان این آموزش لاته آرت مدرکی معتبر در سطح بین المللی توسط ما به شما ارائه خواهد شد، که در تمامی کشور های اروپایی به رسمیت شناخته شده خواهد شد.

برای ثبت نام کلیک نمایید.

دوره لاته آرت

دوره آرت مناسب چه کسانی است؟

آموزش لاته آرت ما برای عموم آزاد است، اما عمدتاً برای باریستاها، کافی من ها و دوستانی که در حال راه اندازی کافه، رستوران‌ و یا حتی هتل هستند بسیار مناسب است. ما به شما گام به گام نشان می دهیم که چگونه قلب های زیبای لاته آرت و تیف های دیگر را ایجاد کنید. بدون شک با کمی تمرین، به زودی میهمانان خود را با مهارت های لاته آرت خود تحت تاثیر قرار خواهید داد. این دوره لاته آرت شامل چندین تمرین عملی است که به شما کمک می کند تا به اعماق دنیای لاته آرت شیرجه بزنید.

توجه داشته باشید که این دوره مقدماتی برای یکی از گواهینامه های درجه بندی هنر لاته است.

آموزش تخصصی لته آرت

آموزش ها و کارگاه های آموزشی قهوه توسط کارشناسان بنام این حرفه برگزار می شود، می توان گفت آموزشگاه ما بهشتی برای علاقه مندان به قهوه و حرفه ای شدن در پشت بار است، هدف ما ترویج و اشاعه فرهنگ قهوه است.

برای ثبت نام کلیک نمایید.

در آموزش تخصصی لاته آرت مربیان مجرب ما به شما کمک می کنند تا تمامی آموزش های فنی، نظری و عملی قهوه خود را به صورت دقیق بیاموزید و مهارت خود را کامل کنید.

آموزش لاته آرت مناسب چه کسانی است؟

این دوره به طور خاص و ویژه برای شرکت کنندگان با تجربه تری طراحی شده است که قبلاً به عنوان باریستا کار کرده اند، یا اینکه آموزش های مقدماتی مربوط به آرت را دیده اند. 

شرایط و اهداف آموزش

هدف اصلی آمورش تخصصی لاته آرت آموزش تخصصی آرت برای باریستاها یا افرادی که تجربه کار با دستگاه اسپرسوساز را دارند و می خواهند نقوش پیچیده لاته آرت و مهارت های حرفه ای باریستا را از مربی مجرب ما بیاموزند می باشد.

ما شرایط بهینه ای را برای یادگیری هرچه بهتر کارآموز ایجاد می کنیم، به این صورت که کلاس ها را به صورت کاملا خصوصی حداکثر دو نفره برگزار می کنیم، تا کیفیت و سرعت یادگیری را بالا برده باشیم. در پایان این دوره هنرجو تمامی تکنیک های مختلف لاته آرت را به منظور کار در بالاترین سطح در پشت بار و بر روی دستگاه اسپرسوساز فرا خواهد گرفت . همچنین در پایان این دوره هنرجو مدرک معتبر فنی حرفه ای آموزش تخصصی لاته آرت را دریافت خواهد نمود.

_برای ثبت نام و مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

دوره تخصصی لته آرت

سرفصل های آموزش دوره

  1. تاریخچه لاته آرت
  2. پیچر شناسی و آشنایی با انواع پیچر و انتخاب پیچر مناسب برای هر پترن
  3. شناخت و بررسی فنجان مناسب لاته آرت
  4. شیمی شیر و آموزش فوم گیری ایده آل برای انواع پترن
  5. انتخاب قهوه مناسب برای لاته آرت
  6. آشنایی با انواع pouring
  7. آشنایی با پترن های basic تا professional و ترکیبی (heart,tulip,rosetta,slow rosetta,touch tulip،little rosetta,swan,phoenix,wing tulip و…)
  8. آموزش کار با قلم آرت و etching
  9. بررسی قوانین مسابقات لاته آرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *