چرا پفک نیتروژنی محبوب است

به شما پیشنهاد می کنیم که حداقل برای یک بار پفک نیتروژنی را امتحان کنید.

اگر به دنبال این هستید که مغازه ای را تحت عنوان پفک نیتروژنی راه اندازی نمایید و یا می خواهید آنرا در کنار کسب و کار خود ایجاد نمایید بهترین جا را برای این عمر پیدا کرده اید ما میتوانیم آموزش هایی را به صورت مجازی برای شما برگزار نماییم.

همچنین شاید دوست داشته باشید در مهمانی یا تولد و یا مراسم هایتان کاری جدید و نو انجام دهید که کمتر کسی به فکرش رسیده باشد ، پفک نیتروژنی می تواند یکی از بهترین ایده ها باشد.

_برای مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 

 

پفک نیتروژنی چیست ؟

احتمالا قبلا اسم پفک نیتروژنی رو شنیده اید ولی نمیدانید چیست و یا فکر می کنید  چیز خیلی عجیبی است ، باید بگویم که بله همینطور است که شما فکر می کنید.

شما وقتی یک پفک معمولی میخورید برایتان لذت بخش است حال فکر کنید وقتی نتیروژنی باشد چه طعمی دارد ، زمانی که آن رو مصرف می کنید در کنار اینکه مزه نمکی بودن پفک زیر زبان تان می آید در همان لحظه داخل دهان شما خنک می شود و بخار سفیدی مثل دود از دهان شما بیرون  می آید (: 

جالب شد نه؟  اگه دوست دارید امتحانش کنید حتما در اولین مراسمی که می خواهید برگزار کنید سفارش دهید بیایم تا بترکونیم.

_برای مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 برای مشاهده نمونه کار تولد روی لینک آبی کلیک کنید.

آیا پفک نیتروژنی ضرر دارد ؟

عده ای معتقدند که سرمای زیاد در پفک برای سلامتی بدن مضر خواهد بود، در جواب ابتدا باید بگویم که آیا خود پفک سالم است؟ بهتر است کمی فکر کنیم، اگر این محصول مضر بود به طور قطع در کشور های اروپایی انقد فراگیر نمیشد بعضی ها اصل موضوع را کنار گذاشته و وارد حاشیه می شوند تا سرپوش بگذارند نیتروژن یک ماده سرمازا است که از تقطیر جزء به جزء هوا بدست می آید و به هیچ وجه نمی تواند ضرری برای بدن داشته باشد پس اگر همچنین سخنی شنیدید گول حرف های پوچ و تو خالی شان را نخورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *